آخرین قیمت‌ ارز، طلا و سکه در روز شنبه ۲۳ آذر

شنبه ، ۲۴ آذر ۱۳۹۷-۱۸:۵۵
Cinque Terre

امروز قیمت سکه و طلا و ارز با شدت بیشتری به روند کاهشی خود ادامه داد تا پرونده بازار در آغاز هفته با کاهش شدید گشوده شود.

 قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به سه میلیون و ۴۶۰ هزار تومان رسید که ۱۸۰ هزار تومان کمتر از معاملات پایانی روز پنجشنبه است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۳۰۶ هزار تومان قیمت دارد.

 این در حالی است که قیمت نیم‌سکه یک میلیون و ۸۲۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۶۳۰ هزار تومان است.

بانک‌ها دلار را گران‌تر از بازار می‌خرند

امروز (شنبه) نرخ خرید دلار و یورو از سوی بانک‌ها کاهشی شد که البته نسبت به نرخ صرافی‌ها در بازار آزاد بیشتر است.

بانک‌ها امروز (۲۴ آذر) نرخ خرید ارز را کاهش دادند و تا ساعت ۱۳ امروز هر دلار آمریکا را ۱۰ هزار و ۹۳ تومان خریدند. همچنین نرخ خرید یورو نیز نسبت به آخرین روز هفته قبل کاهشی بوده و ۱۱ هزار و ۴۱۵ تومان است. در صورتیکه روزهای پایانی هفته گذشته هر دلار در بانک‌ها قیمت ۱۰ هزار و ۱۱۱ تومان و هر یورو ۱۲ هزار و ۱۲۲ تومان خریداری می‌شد.

امروز قیمت خرید پوند نیز در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۷۱۴ تومان است.

آخرین نرخ ارز در بازار غیر رسمی

نرخ دلار در بازار آزاد از قیمت ۱۰ هزار ۲۵۰ تومان آغاز شد و در ساعات پایانی امروز تا حدود ۱۰ هزار تومان کاهش یافته است.

قیمت خرید هر دلار آمریکا توسط صرافی ملی امروز نیز ۱۰ هزار و ۱۵ تومان اعلام شده است که پایین‌تر از نرخ خرید بانک‌هاست.

ارز مسافرتی چند؟

از سوی دیگر بانک‌ها در صورت کامل بودن مدارک مسافران، برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع تا سقف ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا سقف ۱۰۰۰ یورو ارز مسافرتی به آن‌ها می‌فروشند که بر اساس اعلام بانک‌ها، امروز هر یورو مسافرتی ۱۱ هزار و ۷۴۹ تومان قیمت دارد که این رقم با احتساب کارمزد به حدود ۱۲ هزار تومان می‌رسد


افق متال
کانال تلگرام لایودیتا

سایر خبرها

در حال بارگذاری