بخشنامه افزایش وام ساخت به بانک مسکن ابلاغ شد

یکشنبه ، ۲۶ اسفند ۱۳۹۷-۱۸:۳۰
Cinque Terre

محمد اسلامی در حاشیه بهره‌برداری و‌ آغاز چند پروژه بندری استان بوشهر، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اولویت‌دار دولت حوزه مسکن است که در این راستا تولید مسکن مهمترین برنامه آن است. بر این اساس چندی پیش از برنامه ساخت 400 هزار واحد (در شهرهای جدید، بافت فرسوده) رونمایی شد.

وی با بیان اینکه به دنبال آن هستیم که تقاضا را از طریق عرضه مسکن مدیریت کنیم، افزود: برای این کار در گام نخست در همه استان‌ها و شهرها، تخصیص زمین در حال انجام است و ساخت پروژه‌های مسکونی آغاز شده است. از سوی دیگر تسهیلات را برای سازندگان مسکن به 100 میلیون تومان افزایش دادیم که شورای پول و اعتبار آن را تصویب کرد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بانک مرکزی بخشنامه افزایش وام ساخت مسکن به 100 میلیون تومان را به بانک مسکن ابلاغ کرده است تاکید کرد: یکی دیگر از برنامه‌های ما برای مدیریت عرضه و تقاضا، استفاده از کارت اعتباری مصالح است که با مجوز بانک مرکزی و محوریت بانک مسکن و بنیاد مسکن خرید مصالح ساختمانی توسط شرکت کارگزاری و با تخفیف انجام می‌شود.

اسلامی بیان کرد: با برنامه‌های دولت شاهد شتاب‌ گرفتن رونق عرضه و تسهیل خانه‌دار شدن قشر متوسط و پایین جامعه خواهیم بود.افق متال
کانال تلگرام لایودیتا

سایر خبرها

در حال بارگذاری