آخرین نرخ طلا و ارز در سال ۱۳۹۷

سه شنبه ، ۲۸ اسفند ۱۳۹۷-۱۵:۵۷
Cinque Terre

قیمت طلا و سکه در آخرین روز سال 1397 با افزایش همراه شد. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (آخرین سه شنبه سال ۱۳۹۷) چهار میلیون و 700 هزار تومان است که 50 هزار تومان نسبت به روز قبل افزایش دارد.

امروز سکه طرح قدیم با قیمتی معادل چهار میلیون و 500 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین قیمت نیم‌سکه  دو میلیون و 550 هزار تومان است و ربع سکه یک میلیون و 650 هزار تومان داد و ستد می‌شود. در بازار امروز هر قطعه سکه یک گرمی با ۱۰ هزار تومان کاهش قیمت 880 هزار تومان فروخته می‌شود.

در طلافروشی‌ها نیز هر گرم طلای خام ۱۸ عیار 426 هزار  تومان معامله می‌شود.

همچنین در بازارهای جهانی، هر اونس طلا با افزایش قیمت بیش از 1309 دلار قیمت دارد.

دلار

قیمت ارز در فاصله یک روز تا پایان سال ۱۳۹۷ نسبت به روز گذشته ثابت بوده است.

شعب ارزی بانک‌ها امروز (۲۸ اسفند) هر دلار آمریکا را ۱۲ هزار و ۵۱۸ تومان می‌خرند که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و ثابت بوده است.

قیمت خرید یورو نیز ۱۴ هزار و ۲۰۵ تومان است که نسبت به روز گذشته افزایش قیمت اندکی داشته است.

همچنین امروز قیمت خرید هر پوند انگلیس در شعب ارزی بانک‌ها ۱۶ هزار و ۶۲۰ تومان اعلام شده است.

به این ترتیب در آخرین روز کاری بانک‌ها در سال ۱۳۹۷ قیمت‌ها ثابت بوده است.

قیمت ارز مسافرتی

شعب ارزی بانک‌های عامل ارز مسافرتی نیز در صورت تکمیل بودن مدارک مسافران تا سقف ۵۰۰ یورو برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای سایر کشورها ارز مسافرتی می‌فروشند که قیمت این ارز امروز بدون احتساب کارمزد ۱۴ هزار و ۹۱۹ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد بانک مرکزی و عامل به حدود ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان می‌رسد.

قیمت ارز در صرافی‌ها

همچنین صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز قیمت خرید هر دلار آمریکا را ۱۲ هزار و ۸۴۰ تومان و قیمت فروش آن را ۱۲ هزار و ۸۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان می‌خرند و ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان می‌فروشند. قیمت ارز در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز نسبت به روز گذشته کاملاً ثابت بوده است. اما در آخرین روز سال قیمت ارز در بازار آزاد با افزایش مواجه شد به طوریکه نرخ دلار در مرز 13 هزار و 300 و یورو در مرز 15 هزار و 200 تومان قرار گرفته است.افق متال
کانال تلگرام لایودیتا

سایر خبرها

در حال بارگذاری