رییسی: افزایش قیمت خودرو غیرقابل قبول است

دوشنبه ، ۲۱ بهمن ۱۳۹۸-۱۵:۴۱
#

رییس قوه قضاییه با اشاره به گزارش‌هایی که درخصوص افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‌رسد، این مسأله را امری غیرقابل قبول دانست و خواستار نظارت همه‌جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در این زمینه شد.

به گزارش لایودیتا و به نقل از روابط عمومی قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای‌ عالی قوه قضاییه افزود: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصاً در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ابراز تنفر جهانی از اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن گفت: امروز آهنگ همه مردم با هر گویش و گرایش و نگاهی و در هر اقلیمی ابراز تنفر از آمریکا است.

پرچم سردار عزیز همچنان برافراشته خواهد بود
رییس دستگاه قضا تأکید کرد: مردم ما در روز ۲۲ بهمن خشم و نفرت خود از آمریکا را به نمایش خواهند گذاشت و با صدای بلند اعلام می‌کنند اگر سردار عزیز ما را گرفتید، روح و جان و حضور با برکت او در میان ما است و پرچم او همچنان برافراشته خواهد بود.
رییسی، ارزش‌های مورد تأکید را استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، دفاع از ارزش‌های انقلاب و حقوق مردم و نفرت و ضدیت با استکبار و جلوه‌های آن در منطقه عنوان کرد و افزود: ملت ایران فردا همراه با خانواده‌هایشان، با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر این ارزش‌ها پافشاری خواهد کرد.
رییس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز اراده ملت ایران و ملت‌های منطقه و دولت‌های مستقل خروج آمریکا از منطقه است که فردا به نمایش درخواهد آمد، خاطرنشان کرد: اخراج آمریکا از منطقه امری مقطعی نیست که با گذشت زمان متوقف شود و انشاءالله به برکت خون مطهر تا تحقق کامل آن پیگیری خواهد شد.
رییسی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را لبیک به فرمان و خواست رهبری عنوان کرد و گفت: فردا روز نمایش اراده ملت ایران و همه ملت‌هایی است که نسبت به حرکت عظیم ۲۲ بهمن احساس مسئولیت، وفاداری و پیوستگی و دلدادگی می‌کنند.

اجرای عدالت از اهداف مهم امام راحل
رییس قوه قضائیه در بخش دیگری از سخنان خود، اجرای عدالت را از اهداف مهم حضرت امام (ره) و از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اجرای عدالت، قانون عادلانه و حاکمیت روح عدالت‌طلبی در مردان و زنان جامعه، خواست همه ملت است.
رییسی، دستگاه قضا را از جلوه‌های مهم عدالت معرفی کرد و ازمسئولان قضائی خواست با احکام عادلانه و تصمیم‌گیری‌های بجا و به‌موقع و اقدامات امیدبخش در مردم، مسئولیت و مأموریت خود در تحقق این هدف مهم انقلاب اسلامی را ایفا کنند.

عدالت چشیدنی است

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه عدالت امری شنیدنی نیست، بلکه چشیدنی است، افزود: مردم باید احساس کنند عدالت کاملاً اجرا می‌شود و در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید هدف مهم اجرای عدالت، سرلوحه کار همه دستگاه‌های اداری به ویژه دستگاه قضایی قرار گیرد.


افق متال
کانال تلگرام لایودیتا

سایر خبرها

#