لیست اقلام مرتبط با کرونا به وزارت صمت ارائه شد + جدول

یکشنبه ، ۳ فروردین ۱۳۹۹-۱۷:۲۲
#

 مهرداد جمال ارونقی معاون فنی گمرک ایران در نامه‌ای به قائم مقام محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی لیست اقلام مرتبط با کرونا که توسط سازمان جهانی گمرک تهیه شده را به وزارت صمت ارائه کرد.

در این نامه که تاریخ 2 فروردین سال 99 تهیه شده،‌ آمده است:‌ همانگونه که مستحضرید وفق مفاد تصویب نامه شماره ۱۵۹۷۹۴/ت ۵۷۵۰۹ ه مورخ ۹۸/۱۲/۱۴ هیأت محترم وزیران، رفع ممنوعیت واردات، اعمال محدودیت و ممنوعیت صادرات، تغییر در سود بازرگانی واردات و عوارض صادراتی اقلام مورد نیاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور تأمین نیاز مراکز درمانی و مردم برای مقابله و مهار ویروس کرونا به وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذار گردیده است.

به گزارش لایودیتا به نقل از فارس، در همین راستا، به پیوست مرجع طبقه بندی نظام هماهنگ برای اقلام پزشکی مربوط به کووید ۱۹ (19-Covid) تنظیمی از سوی سازمان جهانی گمرک (WCO) به زبان انگلیسی با ترجمه آن به زبان فارسی جهت استحضار ایفاد می گردد. خواهشمند است دستور فرمایند مراتب در استخراج، ارائه یا تحلیل آمار، همچنین تصمیم گیری های صورت پذیرفته در این خصوص ملحوظ نظر قرار گیرد. قبلا از توجه شما کمال امتنان را دارد.

لیست این اقلام بدین شرح است:

انتهای پیام/


افق متال
کانال تلگرام لایودیتا

سایر خبرها

#