آغاز مزایده جدید اموال تملیکی؛ از خودروهای وارداتی تا طلا و نقره

پنجشنبه ، ۳ اسفند ۱۴۰۲-۲۲:۲۳
#

مهلت بازدید از کالا‌های مزایده فوق العاده سراسری الکترونیکی 599 اموال منقول سازمان اموال تملیکی آغاز شد.

 سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی کالا‌های تحت اختیار خود را با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیک دولت بصورت اینترنتی بفروش می رساند.

متقاضیان محترم می‌توانند از ساعت 8 صبح پنجشنبه 3 اسفندماه تا ساعت 24 سه شنبه 8 اسفندماه برای دریافت اطلاعات فهرست کالاها، شرایط مزایده و ارائه پیشنهاد به وب گاه مزایده الکترونیک به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه نمایند.

در این مرحله از مزایده اموال منقول سازمان اموال تملیکی کالا‌هایی مانند خودرو‌های مستعمل و وارداتی، ماشین آلات، انواع کشنده، آمبولانس، لوازم خانگی، لوازم صنعتی، وسایل ورزشی، طلا و نقره و انواع اسباب بازی به فروش می‌رسد.

این مزایده بصورت اینترنتی بوده و شرکت کنندگان درمزایده باید برای ثبت نام و دریافت گواهی امضاء الکترونیک (توکن) به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر اسناد رسمی منتخب (مندرج در سامانه ثبت نام امضاء الکترونیکی به آدرس www.gica.ir) درسراسر کشور مراجعه نمایند.

علاقمندان به شرکت کنندگان در مزایده می‌توانند به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه و با استفاده از امضاء الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام نمایند.

 بازدید از کالا‌های مطرح شده، در تمامی ایام هفته از ساعت 8 الی 14 امکانپذیر خواهد بود.

رمزگشایی از پیشنهاد‌های ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت 14 روز شنبه (12 اسفندماه) در محل سازمان مرکزی انجام و اسامی برندگان مزایده در همان روز  اعلام می‌شود.

شرکت کننده‌ها در این مزایده باید مطابق مصوبه هیات مدیره محترم سازمان 7 درصد از قیمت پیشنهادی را به عنوان تضمین سپرده گذاری کنند.

تقـاضیان می‌توانند برای دریـافت اطلاعات بیشتر درباره شرایط مزایده الکترونیک به نشانی www.tamliki.ir مراجعه کنند.


کانال تلگرام لایودیتا

سایر خبرها

#